• 0 Items - 0.00 
    • У кошику немає товарів.

Гарячий шоколад та какао

Сімаріс – високоякісні інгредієнти для кав’ярень, барів,
ресторанів та кондитерського виробництва.

Гарячий шоколад та какао

17 Products

Гарячий шоколад та какао – один з найулюбленіших напоїв у дітей, а також у дорослих. У цій категорії представлені суміші для приготування гарячого шоколаду, як вітчизняного виробництва, так і імпортні аналоги. Ми пропонуємо тільки найкращу якість гарячого шоколаду!

  • Відображаються усі з 15 результатів

Гарячий шоколад Weellness WOW CACAO 1кг.

100% натуральний продукт. Шоколад у порошку, вироблений з використанням купажу какао з екзотичних країн походження, що надають унікальні фруктові нотки до ніжного шоколадного смаку. Має приємну шовковисту структуру. Рекомендуємо для Всієї Родини!

Вміст какао 40% Кількість порцій: 50

 

 

Шоколад RISTORA (дойпак) 1 кг

Розчинний какао-порошок для приготування шоколадного напою. Шоколадний напій має характерний і неповторний смак справжнього шоколаду. Гарячий шоколад RISTORA підходить для торгових автоматів будь-яких марок, швидко розчиняється без утворення осаду, має насичений шоколадний смак.

Шоколад для холодного та гарячого приготування WOW CACAO 1кг.

Розчинний шоколад, який можна готувати як холодним, так і гарячим. Відмінною особливістю є додавання соняшникового (не соєвого!) лецитину для досягнення відмінної розчинності навіть при холодному приготуванні! Має приємну шовковисту структуру та багатий смак молочного шоколаду. Хіт на всі сезони! Рекомендуємо для Всієї Родини!

Вміст какао 40% Кількість порцій: 50