• 0 Items - 0.00 грн.
    • У кошику немає товарів.

Гарячий шоколад та какао

Сімаріс – високоякісні інгредієнти для кав’ярень, барів,
ресторанів та кондитерського виробництва.

Гарячий шоколад та какао

17 Товарів

Гарячий шоколад та какао – один з найулюбленіших напоїв у дітей, а також у дорослих. У цій категорії представлені суміші для приготування гарячого шоколаду, як вітчизняного виробництва, так і імпортні аналоги. Ми пропонуємо тільки найкращу якість гарячого шоколаду!

  • Відображаються усі з 15 результатів

Гaрячий шоколад темний WOW CACAO 1кг.

299.00 грн.

Дуже густий напій з насиченим смаком темного шоколаду. Має дивовижну кремову структуру та багатий післясмак. Саме тому він має назву RICH HOT CHOCOLATE!

Готується паром! Вміст какао 40% Кількість порцій: 40

Гaрячий шоколад червоний WOW CACAO 1кг.

299.00 грн.

Дуже густий напій з насиченим смаком червоного шоколаду. Має дивовижну кремову структуру та багатий післясмак. Саме тому він має назву RICH HOT CHOCOLATE!

Готується паром! Вміст какао 40% Кількість порцій: 40

Гарячий шоколад Weellness WOW CACAO 1кг.

299.00 грн.

100% натуральний продукт. Шоколад у порошку, вироблений з використанням купажу какао з екзотичних країн походження, що надають унікальні фруктові нотки до ніжного шоколадного смаку. Має приємну шовковисту структуру. Рекомендуємо для Всієї Родини!

Вміст какао 40% Кількість порцій: 50

 

 

Какао для холодного приготування WOW CACAO 1кг.

299.00 грн.

100% ексклюзивне какао з соняшниковим лецитином, що чудово розниняється в холодних напоях. Спробуйте какао у складі яскравих літніх коктейлів!

Вміст какао-масла 10-12%

 

 

Какао натуральне WOW CACAO 1кг.

299.00 грн.

100% натуральне какао! Це какао створене з використанням купажу какао-бобів з екзотичних країн, завдяки чому воно отримало унікальний смак та аромат фруктів.

Вміст какао-масла 22-24%

 

 

Какао-напій VH Selection. VM-55101VH-V17

214.80 грн.
Напиток, содержащий 16% какао, обладает насыщенной консистенцией какао и богатым шоколадным вкусом. Сбалансированность состава делает его настоящим лакомством для любителей шоколада.

Порційний горячий шоколад 25г. Ristora 50 шт./уп.

379.20 грн.

Приготування гарячого шоколаду Ristora не займе у вас багато часу. Всього кілька хвилин і готова, не тільки чашка смачного і корисного напою, але і заряд гарного настрою.

Шоколад RISTORA (дойпак) 1 кг

132.00 грн.

Розчинний какао-порошок для приготування шоколадного напою. Шоколадний напій має характерний і неповторний смак справжнього шоколаду. Гарячий шоколад RISTORA підходить для торгових автоматів будь-яких марок, швидко розчиняється без утворення осаду, має насичений шоколадний смак.

Шоколад для холодного та гарячого приготування WOW CACAO 1кг.

299.00 грн.

Розчинний шоколад, який можна готувати як холодним, так і гарячим. Відмінною особливістю є додавання соняшникового (не соєвого!) лецитину для досягнення відмінної розчинності навіть при холодному приготуванні! Має приємну шовковисту структуру та багатий смак молочного шоколаду. Хіт на всі сезони! Рекомендуємо для Всієї Родини!

Вміст какао 40% Кількість порцій: 50