• 0 Items - 0.00 
    • У кошику немає товарів.

Вершки та молоко

Сімаріс – високоякісні інгредієнти для кав’ярень, барів,
ресторанів та кондитерського виробництва.

Вершки та молоко

16 Products

Асортимент вершків, як кулінарних, так і кондитерських представлений в цій категорії. На сьогоднішній день не можливо собі уявити ні одного ресторану, ні одного кондитерського виробництва, що не використовують вершки – тваринного походження або рослинні, а також в цій категорії ви знайдете молоко для ресторанів та кав'ярень.

  • Відображаються усі з 16 результатів

Вершки тваринні Debic Cream Stand & Overrun 35%, 1 л.

Кондитерські вершки Debic Stand & Overrun 35% є ідеальним компромісом для отримання великої кількість вихідного продукту та надання йому відмінної стійкості. Вони розробленні спеціально для кондитерських виробів, ідеально підходять для декору, начинок, мусів та морозива. При аерації збільшуються до 160%. Стійка основа, що залишається цільною. Мають насичений кремовий смак та м’яку текстуру.

Молоко 2,5% Ніжинське, 1 л.

Молоко ультрапастеризоване Ніжинське 2,5% виготовляється з натурального коров’ячого молока. Продукт не містить сухого молока, рослинних жирів і штучних добавок. Молоко проходить дбайливу ультрапастеризацію, що дозволяє зберегти всі корисні властивості. Молоко Ніжинське ідеально підходить для ресторанів та ка’ярень.

Молоко 3,2% Ніжинське, 1 л.

Молоко ультрапастеризоване Ніжинське 3,2% виготовляється з натурального коров’ячого молока. Продукт не містить сухого молока, рослинних жирів і штучних добавок. Молоко проходить дбайливу ультрапастеризацію, що дозволяє зберегти всі корисні властивості. Молоко Ніжинське ідеально підходить для ресторанів та ка’ярень.